HAKKIMIZDA


Yapılan araştırmalar 2022 itibariyle ikinci el alışverişin lüks modadan daha büyük bir pazar haline geleceğini öngörüyor. Yani bu fikre yavaş yavaş kulak asmanın zamanı geldi de geçiyor düşüncesi ile yola çıktım diyebiliriz.


Bakın  olayı şöyle düşünün. Sıfır km araba almak mı daha uygun yoksa çok az kullanılmış fazla km yapmamış araba almak mı? Sıfır km araba aldığınız zaman ödediğiniz anahtar teslim fiyatı bir düşünün. Vergiler ,vs vs….


Halbuki aynı arabayı ikinci elden aldığınızda siz ilk sahibinin ödemiş olduğu vergilerin hepsinden kurtulmuş oluyorsunuz.

 


Ya da bir mağazaya girdiğinizde almak istediğiniz bir pantolonu veya gömleği sizden önce kaç kişinin denediğini biliyor musunuz? Belki de siz ürünü onuncu deneyen kişisiniz ve almaya karar veriyorsunuz. İkinci el ürün de bana kalırsa böyle bir şey.


Ayrıca  benim gibi gereğinden fazla kıyafet alıp modası geçmeden, hatta etiketi  hala üzerinde (alınmış ve hiç giymemiş) dolapta bekleyen  ve onları koyacak yerleri olmadığı için elden çıkartmak isteyen insan tanıyorum ki…


Bu konuşmaların birikimi  bende gizli dolabı hayata geçirme arzusu uyandırdı.


Hepimizin bir yığın giymediğimiz kıyafetimiz var .Ve bunlara ciddi rakamlarda para harcıyoruz.


Neden bir başkası bunları alıp giymesin?


Bir de şimdi başımızda sosyal medya belası var. Aynı kıyafet ile davetlerde görünüp resmedilmek ,instagram da  yer almak…Aman Allah’ım olacak şey değil !


İşte şimdi Gizli Dolap sizleri bu dertlerden kurtarıyor.


Üstüne de bir de para kazanıyorsunuz.


Artık giymeyi kesinlikle düşünmediğiniz gece, gündüz kıyafetlerinizi, dış giyim, ayakkabı ,çanta ,aksesuar vs her türlüsünü bize getiriyorsunuz ya da kargoya veriyorsunuz  (eğer bizim kriterlerimize uygun ise  kabul ediyor değilse size geri gönderiyoruz)  gizli dolabımıza sizin için koyuyor ve satıyoruz.


Satıldığı zaman da  fiyatın yüzde yetmişini size geri iade ediyoruz.  Böylece sizde bizde kazanmış oluyoruz. Kazandığınız parayla ister tasarruf yapın ister kendinize yeni bir şeyler alın.


Haydi bakalım başlayın dolaplarınızı kurcalamaya. Yalnız ürünlerinizi bize göndermeden önce mutlaka kuru temizlemeye veriyorsunuz.


Bu arada unutmayın www.gizlidolap.com.tr den ürün aldığınızda kargo ücreti 100 TL'nin altında ise size ait. Alışverişiniz  100 TL'nin üzerinde ise kargo ücreti bize ait. Kargolarınızı anlaşmalı kargo şirketimiz Aras Kargo aracılığı ile yaparsanız size de şirket indirimimiz uygulanacaktır. 


Ürünü beğenmediniz , istediğiniz gibi olmadı bizimle irtibata geçerek 3 gün içinde iade hakkınız var.


EN ÖNEMLİSİ....!
 

Gizli Dolap Mağazamızda , e-ticaret sitemizde sadece az kullanılmış ürünler yok. Sizler için özel olarak seçtiğim sezon ürünler, seri sonu sezon sonu ürünler, yepyeni parçalar da artık Gizli Dolap'da. Hem de en uygun fiyata. Bir kadın nasıl şık ,modern hem de ucuza mal ederek giyinebilir? Sırrı Gizli Dolap'da. 


DURUN DAHA BİTMEDİ...


Artık Gizli Dolap " ayshem " markası adı altında  harika etekler imal ediyor. Sezonun trend parçalarını kendi ellerimle seçtiğim kumaşlar ile en kaliteli, en ucuz , en lşık şekilde  üreterek  sizlere giydireceğim. Bizde yenilik bitmez.Gizli Dolap dan vazgeçilmez! 


İnstagram adresimiz ; gizli.dolap
 

Mağaza adresi: Hacımemiş Mahallesi 12002 Sokak No: 3 Alaçatı-Çeşme / İZMİR


Mağaza tel: 0212 286 68 69


Cep: 0530 0397 787